Mart 12, 2023 Blog

Uluslararası Asansör Fuarı başladı

Yeni asansör ve yürüyen merdiven teknolojilerinin sektör paydaşları ile buluştuğu 18. Uluslararası Asansör Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

Tarsus Fuarcılık’tan yapılan açıklamaya göre, Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (AYSAD) iş birliğiyle ve “Yeni Dünya Yeni Fırsatlar” sloganıyla gerçekleştirilen fuar, yerli ve yabancı 363 firmanın katılımıyla başladı.

En yeni asansör ve yürüyen merdiven teknolojilerinin bir arada sergilendiği ve milyonlarca dolarlık ticaretin beklendiği etkinlik; asansör montaj, taahhüt ve bakım firmaları, asansör aksam üreticileri ve tedarikçileri, müteahhitlik ve inşaat firmaları, apartman yöneticileri, bina sahipleri, asansör kullanıcıları, proje, mimarlık, mühendislik ve danışmanlık firmalarını buluşturuyor.

Balkanlar, Orta Doğu, Amerika, Asya Pasifik, Orta-Batı Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerinden alım heyetlerinin, belgelendirme kuruluşlarının, sivil toplum ve kamu kuruluşlarının, akademisyenlerin takip ettiği fuarda, konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan otomobil asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine kadar tüm yenilikler sergileniyor.

Daha akıllı ve daha güvenli asansör teknolojilerinin vitrine çıktığı 18. Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı’nın konferans programının bu yılki ana gündem maddesi “Sismik Bölge Asansörleri” olacak.

Bu kapsamda yarın düzenlenecek “Sismik Durumlara Tabi Asansörler ve Binalar” panelinde konuşmacılar, “deprem bölgelerinde hizmet veren asansörler, binalar, asansör-bina ilişkisi, asansörün deprem anındaki çalışma şekli ve devreye alınması” gibi konularda bilgilerini paylaşacak.

Post Tags :

One thought on “Uluslararası Asansör Fuarı başladı”

  • A WordPress Commenter
    A WordPress Commenter

    Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir